kmzg pano

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do zgłaszania Kandydatów w kolejnej edycji  Konkursu „Osobowość Ziem Górskich” organizowanego przez Zarząd Stowarzyszenia Koalicja Marek Ziem Górskich z siedzibą w Żywcu  oraz Stowarzyszenie Klaster Liptov z siedzibą w Liptovskim Mikulaszu na Słowacji.

Do Konkursu mogą być zgłaszane osoby fizyczne, organizacje pozarządowe
lub przedsiębiorstwa z terenu Polski i Słowacji, które poprzez swoją działalność przyczyniły się do rozwoju i promocji ziem górskich
w następujących kategoriach:

  • „Mały Przedsiębiorca Ziem Górskich”,
  • „Średni Przedsiębiorca Ziem Górskich”,
  • „Duży Przedsiębiorca Ziem Górskich,
  • „Samorządowiec/Polityk Ziem Górskich”,
  • „Dziennikarz Ziem Górskich”,
  • „Organizacja Pozarządowa Ziem Górskich”
  • „Osobowość Ziem Górskich”.

Zgłoszenia do konkursu mogą dokonywać pochodzące z polsko-słowackich regionów górskich samorządy gospodarcze, stowarzyszenia i fundacje, prawni reprezentanci jednostek samorządu terytorialnego, organizacje samorządowe, placówki kulturalne i oświatowe oraz media.

Zgłoszenia kandydatów mogą dokonać sami mieszkańcy terenów górskich (Polacy lub Słowacy) pod warunkiem zebrania co najmniej 10 podpisów poparcia dla zgłoszonej osoby. Osoby popierające zgłoszenie powinny być pełnoletnie i posiadać stałe zameldowanie na terenie ziem górskich polskich lub słowackich.

Regulamin Konkursu wraz z formularzami zgłoszeniowymi są dostępne w wersji elektronicznej w menu Regulamin konkursu i Formularze do pobrania z lewej strony, a także na naszej stronie internetowej www.koalicja.zywiec.pl.

Formularz (wypełniony elektronicznie w wersji edytowalnej oraz wersji PDF.
z podpisami Kandydata i Zgłaszającego) wraz z 4 zdjęciami należy przesłać w wersji elektronicznej na adres e-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a także przesłać pocztą tradycyjną lub dostarczyć osobiście w wersji papierowej wraz ze zdjęciami na płycie CD na adres Organizatora w nieprzekraczalnym terminie do dnia 3 marca 2015 roku.

 W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości proszę o kontakt ze Stowarzyszeniem Koalicja Marek Ziem Górskich z siedzibą w Żywcu,  Rynek 2, tel.+ 48  666-239-534.