kmzg pano

Justyna Dyrlaga to osoba młoda, bardzo aktywna, dbająca o propagowanie zdrowego stylu życia. Swoją pasją zaraża coraz większą grupę odbiorców.

Sport to jej pasja, już od dziecka. Od zawsze wiedziała, że aktywność fizyczna będzie wypełniała całe jej życie. Kończąc Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie, tylko utwierdziła się w fakcie, że chce się dzielić tym, co robi i zarażać kobiety na Podbeskidziu chęcią zadbania o siebie tak fizycznie, jak i mentalnie. Z tego względu półtora roku temu powstał profil na Facebook'u, gdzie motywuje kobiety do aktywności i ruchowej, a co za tym idzie, do budowania pewności siebie, wiary we własne możliwości i pozytywne podejście do życia. Od roku prowadzi zajęcia fitness, gdzie coraz większą grupę kobiet przekonuje do zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia.

Sama natomiast trenuje biegi średnio i długodystansowe, ćwiczy siłowo i spędza każdą wolną chwilę na świeżym powietrzu. Z zawodu jest nauczycielką wychowania fizycznego, wpaja uczniom chęć rozwoju fizycznego już od najmłodszych lat. Ponadto jest trenerem personalnym, instruktorem fitness i Aqua Aerobiku.

Wszystkie jej działania mają jeden główny cel - propagowanie miłości do aktywności fizycznej w każdej grupie wiekowej.