kmzg pano

        Firma Handlowo-Produkcyjna JANAS sp.j., założona w 1993 r. w Czarnym Dunajcu przez Urszulę i Bogdana Janas, jest prężnie i dynamicznie działającym przedsiębiorstwem w branży mięsno - wędliniarskiej. Nasza firma to sieć hurtowni w Nowym Targu, Czarnym Dunajcu i Myślenicach z własną flotą samochodową, nowoczesny zakład rozbioru drobiu oraz przetwórstwa mięsnego w Nowym Targu oraz sieć sklepów firmowych.

         Naszym głównym celem jest najwyższa jakość oferowanych produktów. Stawiamy na wyroby o wysublimowanym smaku i naturalnym składzie.

        Przez minione  24 lata działalności firma JANAS nabrała doświadczenia , wdrożyła systemy bezpieczeństwa produkowanych wyrobów (HACCP, IFS, BRC), a także zaprojektowała bogatą ofertę smacznych i zdrowych wyrobów mięsnych i wędliniarskich. Zagościły one  na stałe na małopolskich, podkarpackich i śląskich stołach, eksportowane są także do Czech, na Słowację, Węgry i do Anglii. Wypracowaliśmy swoją markę, którą doceniono przyznając nam prestiżowe nagrody i wyróżnienia, m. in. Euro Firma, Gazele Biznesu, Rzetelna Firma czy BGP & Global Strategy.   Firma wspomaga wiele wydarzeń kulturalnych , sportowych i promocyjnych. Należy tu wymienić np.  Sabałowe Bajania w Bukowinie Tatrzańskiej czy też Jarmark Podhalański  w Nowym Targu.